Caduceus. Rehabilitacja, Fizjoterapia, Masaż, Terapia Manualna Włocławek.

Zmiany w gabinecie Caduceus

W związku z wejściem w życie dnia 27 kwietnia 2016 r. rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych osób fizycznych RODO, wprowadzona zostanie zmiana na stronie internetowej www.caduceus.pl, aby wywiązać się z obowiązków narzucanych przez nowe przepisy.

Czytaj Dalej →

Co zabrać ze sobą na Terapię ?

  • Wszelkie dostępne wyniki badań (zdjęcia rtg, opisy, historię choroby)
  • Luźny strój gimnastyczny (krótkie spodenki i t-shirt)
  • Ręcznik duży
  • Dużo dobrego samopoczucia

Caduceus - Komu możemy pomóc?

Nieliniowe myślenie połączone z wykorzystaniem najnowszych doniesień z dziedziny fizjoterapii, medycyny sportowej, anatomii i fizjologii sprawia, że rehabilitacja w Gabinecie Caduceus świadczona jest na najwyższym poziomie.

Czytaj Dalej →

Certyfikaty - mgr Jakub Lisiecki

+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

Masaże w Gabinecie Caduceus

Gabinet fizjoterapii Caduceus specjalizuje się w zabiegach rehabilitacji, masażu i terapii manualnej na terenie Włocławka. W ofercie masażu znajdziesz:

  • Masaż Klasyczny
  • Masaż Sportowy
  • Masaż Limfatyczny
  • Masaż Izometryczny
  • Masaż Poprzeczny

Czytaj Dalej →

 

 

 

 

 

Oferta zabiegów

Szeroka gama umiejętności z dziedziny fizjoterapii sprawia, że do rehabilitacji jak i do masażu podchodzę z odpowiednim zaangażowaniem. Moją terapię kieruję zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i do ludzi pragnących pozbyć się uciążliwych dolegliwości.

 

Czytaj Dalej →

Prev Next

Metody Terapii

W ofercie Gabinetu Caduceus znajdziesz Najnowsze Światowe Metody Terapii.

Metoda Ackermann

Metoda dr W.P. Ackermanna
Ponad 30 letnia działalność dydaktyczna i terapeutyczna Ackermann College of Chiropractic w Stockholmie uczyniły tą metodę jedną z najstarszych i najbardziej znanych, głównie ze względu na dużą skuteczność w walce z bólem.

Metoda Mulligan

System Briana Mulligana
Jest specjalistyczną metodą diagnostyczno - terapeutyczną ciągle rozwijającą się wraz z postępem medycyny i rozwojem badań naukowych.

Metoda Neurac

Nerwowo-Mięśniowa Reaktywacja
Jest metodą stosującą ćwiczenia terapeutyczne w celu odtworzenia właściwej kontroli nerwowo-mięśniowej poprzez aktywację głębokiego układu mięśni stabilizujących.

Metoda PNF

Prioprioceptywno Neuro Facilitacja
Jest przykładem neurofizjologicznego kompleksowego systemu oddziaływania terapeutycznego opartego na najnowszych osiągnięciach nauk medycznych.

Zaufali Nam

Z naszych usług korzystali: Włocławski Klub Piłkarski "Włocłavia", Stowarzyszenie "Futsal" z Włocławka, Drużyna wojów Inog z Torunia, Włocławska Grupa Paintballowa "Bulldogs", Stowarzyszenie SFTR z Konina, Klub Koszykówki Anwil S.A, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego oraz klub "Lider"

Nasi Partnerzy →

Godziny Wizyt


 W TYGODNIU  8.00 - 20.00


Kontakt

Gabinet CADUCEUS
mgr Jakub Lisiecki
ul. Łubna 5C
87-800 Włocławek

602 775 153

biuro@caduceus.pl

Znajdziesz Nas