Komu możemy pomóc?


Gabinet Fizjoterapii Caduceus specjalizuje się w zabiegach rehabilitacji, masażu i terapii manualnej na terenie Włocławka.

Oferta zabiegów skierowana jest do pacjentów z następującymi przypadłościami:

  • Ortopedycznymi (skręcenia, złamania, zwapnienia stawowe, przykurcze mięśniowe, rekonstrukcje stawów i więzadeł, operacyjne wszczepienie endoprotez)

  • Neurochirurgicznymi (dyskopatie, porażenia nerwów, zaburzenia czucia, urazy rdzenia, nerwobóle)

  • Neurologicznymi (udary mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, nerwobóle)

  • Zaburzenia krążenia obwodowego (obrzęki limfatyczne, stany pozawałowe, rehabilitacja kardiologiczna)

  • Onkologiczne (obrzęki limfatyczne, zaburzenia czucia, przykurcze mięśniowe, stany po mastektomii)

  • Zespoły niedomogi kręgosłupa (bóle odkręgosłupowe, bóle promieniujące, dyskopatie, urazy w obrębie kręgosłupa, nieprawidłowe ustawienie kręgów i żeber)

  • Zaburzenia wzrostu (skoliozy, dysfunkcje ustawienie miednicy tzw. krótsze nogi, zaburzenia ustawień stóp i kolan)

  • Profilaktyka (łatwiej zapobiegać niż leczyć)


Szeroka gama umiejętności z dziedziny fizjoterapii sprawia, że do rehabilitacji jak i do masażu podchodzę z odpowiednim zaangażowaniem.

Moją terapię kieruję zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i do ludzi pragnących pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Metody terapii, którymi pracuję znacznie przyśpieszą proces regeneracji i rehabilitacji, a tym samym skrócą czas Państwa niedomogi. Wszyscy musimy pamiętać, że zmienność osobnicza populacji sprawia, iż ta sama metoda nie musi być skuteczna przy dwóch jednakowych przypadkach, dlatego tak ważne jest znalezienie fachowej pomocy.

Nieliniowe myślenie połączone z wykorzystaniem najnowszych doniesień z dziedziny fizjoterapii, medycyny sportowej, anatomii i fizjologii sprawia, że rehabilitacja w Gabinecie Caduceus świadczona jest na najwyższym poziomie.

 

 

mgr Jakub Lisiecki

 

Metody Terapii →

Zaufali Nam

Z naszych usług korzystali: Włocławski Klub Piłkarski "Włocłavia", Stowarzyszenie "Futsal" z Włocławka, Drużyna wojów Inog z Torunia, Włocławska Grupa Paintballowa "Bulldogs", Stowarzyszenie SFTR z Konina, Klub Koszykówki Anwil S.A, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego oraz klub "Lider"

Nasi Partnerzy →

Godziny Wizyt


 W TYGODNIU  8.00 - 20.00


Kontakt

Gabinet CADUCEUS
mgr Jakub Lisiecki
ul. Łubna 5C
87-800 Włocławek

602 775 153

biuro@caduceus.pl

Znajdziesz Nas