Zmiany w Gabinecie Caduceus


 

W związku z wejściem w życie dnia 27 kwietnia 2016 r. rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych osób fizycznych RODO, wprowadzona zostanie zmiana na stronie internetowej www.caduceus.pl, aby wywiązać się z obowiązków narzucanych przez nowe przepisy.

RODO wymaga od wszystkich podmiotów przetwarzających dane osobowe spełnienia obowiązku informacyjnego. Użytkownicy wypełniający formularz kontaktowy mają prawo wiedzieć, kto, w jakim celu i w jakim zakresie będzie zarządzał pozyskanymi informacjami. Ustawa nie definiuje, jak ma wyglądać komunikat o przetwarzaniu danych na stronie internetowej. Ważne jest, aby:

1. znajdował się w pobliżu formularza kontaktowego,

2. był widoczny dla internauty,

3. wskazywał, kto jest administratorem danych osobowych i w jakim celu będą przetwarzane dane osobowe,

4. został sformułowany w sposób jasny, zrozumiały i precyzyjny,

5. informował o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych,

6. nie łączył różnych zgód na przetwarzanie danych w różnych celach, czyli nie uzależniał wysłania zapytania do biura obsługi od wyrażenia zgody na zarządzanie danymi w celach marketingowych.

Gabinet Caduceus spełnia całkowicie wymogi rozporządzenia polityki prywatności RODO i zaspokaja w zupełności obowiązek informacyjny Pacjentów.

 

 

         Pozdrawiam

    mgr Jakub Lisiecki

 

Metody Terapii →

Zaufali Nam

Z naszych usług korzystali: Włocławski Klub Piłkarski "Włocłavia", Stowarzyszenie "Futsal" z Włocławka, Drużyna wojów Inog z Torunia, Włocławska Grupa Paintballowa "Bulldogs", Stowarzyszenie SFTR z Konina, Klub Koszykówki Anwil S.A, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego oraz klub "Lider"

Nasi Partnerzy →

Godziny Wizyt


 W TYGODNIU  8.00 - 20.00


Kontakt

Gabinet CADUCEUS
mgr Jakub Lisiecki
ul. Łubna 5C
87-800 Włocławek

602 775 153

biuro@caduceus.pl

Znajdziesz Nas